O firmie

Home / O firmie

O firmie

 

 

Barbara Pawlikowska prowadzi  swoje Biuro Obrotu Nieruchomościami nieprzerwanie od 1995 roku; z wykształcenia jest prawnikiem; legitymuje się Licencją Zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami  nr 886 nadaną 17 lipca 2000 roku przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast; posiada Certyfikat Ubezpieczeniowy  od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Biuro świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa w zakresie sprzedaży i kupna  nieruchomości (domy, lokale mieszkalne, lokale komercyjne, grunty) oraz spółdzielczych własnościowych praw do lokali (mieszkalnych i użytkowych).

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze transakcji ; w szczególności udzielamy naszym Klientom porad prawnych w całym procesie nabywania/zbywania przedmiotu transakcji.    

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu i znajomości rynku nieruchomości obsługa jest profesjonalna, dająca naszemu Klientowi poczucie bezpieczeństwa w czasie całego procesu przebiegu transakcji. Nasza dewizą jest dobro Klienta.

We współpracy z naszymi Klientami kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej, obowiązującymi standardami zawodowymi.

Podejmując decyzję o współpracy z Biurem „NIERUCHOMOŚCI BARBARA PAWLIKOWSKA” macie Państwo gwarancję obsługi transakcji na najwyższym poziomie.

Zapraszam do współpracy

 Barbara Pawlikowska